Afyon Eas Akü
Afyon Eas Akü

Afyon Eas Akü

 

Akü Nedir?


Akü, elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolayan ve ihtiyaç duyulması halinde bunu elektrik enerjisi olarak veren enerji depolama aracıdır.

 

Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme ile birlikte ana amacı araç motorunu çalıştırmaktır. Temel olarak akü nedir sorusu, elektrik devresiyle tepkimeye giren kimyasal enerjinin elektrik enerjisine dönüşümü olarak geleneksel olarak cevaplanabilir. Ancak günümüzde otomotiv teknolojinin ilerlemesiyle beraber imal edilen yeni nesil aküler, aynı zamanda elektrik enerjisinin kimyasal enerji olarak depolamakta ve ihtiyaç halinde kullanılabilme görevini de yerine getirmektedir.  Yeni nesil üst teknolojiye sahip aküler ile geleneksel bakım gerektiren ve şarj-deşarj değişimlerinde yaşanan deformasyonların önüne geçilmiştir.  Yeni ürünlerde aynı zamanda AGM teknolojisi ve start-stop işlemleri ile daha yüksek performans elde edilebilmektedir.

 

afyon eas akü satışı,afyon eas akü yetkili satıcısı,afyon eas akü bayi,afyon eas akü bayisi,afyon eas akü bayileri,afyon eas akü satan yerler,afyon eas akü satan firmalar,afyon eas akü fiyatı,afyon eas akü,afyon eas akü fiyatları,afyon eas akü ömrü ne kadar,afyon eas akü nerede üretiliyor,afyon eas akü yol yardım,afyon eas akü takviyesi,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014